Sportovní příměstské tábory s Tymiškou 2O24

OdMgr. Veronika Tymichová

Sportovní příměstské tábory s Tymiškou 2O24

Vážení rodiče, 

nabízíme Vám možnost přihlásit se na Příměstské tábory s Tymiškou pro děti od 4 do 7 let ve dvou termínech: 

15. – 19.7. 2024 

19. – 23. 8. 2024

Tento rok bude pouze jedna tematika Tymiší hry, která obsáhne veškeré sportovní hry v doplnění všeobecného sportovního rozvoje, tedy také správného protažení, objevování aj. Na základě zkušeností z prvního ročníku volíme pro přehlednost pouze jednu propracovanou tematiku s příslibem, že děti nebudou přetěžovány, bude brán ohled na počasí a na konkrétní přání dětí, děti budou děleny dle věku kvůli uzpůsobení činností pro danou věkovou kategorii.

Příměstské tábory jsou alternativou za letní docházku přednostně pro děti z heterogenních tříd MŠ Tymiška, neboť tyto třídy jsou v průběhu táborů uzavřené, ovšem je možné se přihlásit, i když k nám Vaše děti nechodí. 

Tymiší hry jsou základy sportovních her, ať už tradičních, tak méně tradičních. S dětmi navštívíme hřiště, tenisový kurt, tělocvičnu, zkusíme si spoustu individuálních a kolektivních sportů. Seznámíme se sportovním vybavením a naučíme se ho používat. Toto vše v kombinaci s průpravnými cviky, základy atletiky a gymnastiky, protahování, prolézání a objevování. Budeme poznávat a rozvíjet fyzické možnosti svého těla v souladu s přirozeným vývojem. 

V částce je zahrnut pitný režim, strava (svačina/oběd/svačina) v průběhu příměstských táborů a také páteční výlet.

Částka činí 1500,- / turnus. 

K přihlášení je třeba vyplnit formulář uvedený pod článkem + před nástupem vyplnění dotazníku

V případě potřeby se na cokoliv zeptat, tel: 732279840, veronika.tymichov@seznam.cz

Už se moc těšíme 🙂

  Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

  Přihlašuji dítě na příměstský tábor*
  Tymiší hry (rozdělení dle věku)

  Příjmení dítěte*

  Křestní jméno dítěte*

  Datum narození dítěte*

  Trvalé bydliště (ulice a číslo popisné)*

  Trvalé bydliště (PSČ)*

  Trvalé bydliště (obec)*

  Zákonný zástupce (jméno a příjmení)*

  Zaměstnavatel*

  Zákonný zástupce (kontaktní telefon)*

  Zákonný zástupce (kontaktní e-mail)*

  Zdravotní omezení dítěte

  Zde nám, prosím, vypište případná zdravotní omezení Vašeho dítěte (alergie, závažné nemoci apod.).

  Souhlas se zpracováním osobních údajů:

  Odesláním elektronické přihlášky potvrzuji platnost výše uvedených údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů poskytnutých v souvislosti s přihlášením dítěte na příměstský tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci příměstského tábora pro prezentaci na webových stránkách Soukromé mateřské školy TYMIŠKA, o.p.s., případně jiných informačních kanálech školy.

  O autorovi

  Mgr. Veronika Tymichová administrator

  zástupkyně ředitelky, Soukromá mateřská škola TYMIŠKA, o.p.s.