Sportovní příměstské tábory s Tymiškou 2023 – PLNĚ OBSAZENO, DĚKUJEME

OdMgr. Veronika Tymichová

Sportovní příměstské tábory s Tymiškou 2023 – PLNĚ OBSAZENO, DĚKUJEME

Vážení rodiče, 

nabízíme Vám možnost přihlásit se na Příměstské tábory s Tymiškou pro děti od 4 do 7 let ve dvou termínech: 

14. – 18. 8. 2023 

21. – 25. 8. 2023

Každý termín se vždy uskuteční obě tématiky najednou, tedy od 14.-18.8.2023 budou probíhat Tymiší hry I. a Myši, zdar! I. a týden následující od 21.-25.8.2023 Tymiší hry II. a Myši, zdar! II., náplň týdne je totiž vždy pro I. a II. podobně obsáhlá, a tak dáváme rodičům možnost děti přihlásit na obě tématiky v libovolném pořadí.

Příměstské tábory jsou alternativou za srpnovou docházku přednostně pro děti z heterogenních tříd MŠ Tymiška, neboť tyto třídy jsou v průběhu táborů uzavřené, také je možné se přihlásit, i když k nám Vaše děti nechodí. 

Tymiší hry I. a II.  což jsou základy sportovních her, ať už tradičních, tak méně tradičních. S dětmi navštívíme hřiště, tenisový kurt, tělocvičnu, zkusíme si spoustu individuálních a kolektivních sportů. Seznámíme se sportovním vybavením a naučíme se ho používat.

Myši, zdar! I. a II. průpravné cviky, základy atletiky a gymnastiky, protahování, prolézání a objevování. S dětmi navštívíme hřiště, tělocvičnu, budeme zkoušet svou silovou zdatnost, obratnost, vytrvalost a celkově poznávat a rozvíjet fyzické možnosti svého těla v souladu s přirozeným vývojem.

V částce je zahrnut pitný režim, strava (svačina/oběd/svačina) v průběhu příměstských táborů a také páteční výlet.

Částka činí 1500,- / turnus. 

K přihlášení je třeba vyplnit formulář uvedený pod článkem.

V případě potřeby se na cokoliv zeptat, tel: 732279840, závazné přihlášky prosím na: veronika.tymichov@seznam.cz.

Už se moc těšíme 🙂

Přihláška na příměstské tábory

  Pole označená hvězdičkou (*) jsou povinná.

  Přihlašuji dítě na příměstský tábor*
  Tymiší hry (rozdělení dle věku)

  Příjmení dítěte*

  Křestní jméno dítěte*

  Datum narození dítěte*

  Trvalé bydliště (ulice a číslo popisné)*

  Trvalé bydliště (PSČ)*

  Trvalé bydliště (obec)*

  Zákonný zástupce (jméno a příjmení)*

  Zaměstnavatel*

  Zákonný zástupce (kontaktní telefon)*

  Zákonný zástupce (kontaktní e-mail)*

  Zdravotní omezení dítěte

  Zde nám, prosím, vypište případná zdravotní omezení Vašeho dítěte (alergie, závažné nemoci apod.).

  Souhlas se zpracováním osobních údajů:

  Odesláním elektronické přihlášky potvrzuji platnost výše uvedených údajů a souhlasím se zpracováním osobních údajů poskytnutých v souvislosti s přihlášením dítěte na příměstský tábor. Zároveň dávám souhlas k použití fotografií a videa pořízených v rámci příměstského tábora pro prezentaci na webových stránkách Soukromé mateřské školy TYMIŠKA, o.p.s., případně jiných informačních kanálech školy.

  O autorovi

  Mgr. Veronika Tymichová administrator

  zástupkyně ředitelky, Soukromá mateřská škola TYMIŠKA, o.p.s.