Představení nového webu MŠ TYMIŠKA

OdBc. Veronika Tymichová

Představení nového webu MŠ TYMIŠKA

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám představili nový web Mateřské školy TYMIŠKA.

Náš nový web je postaven na otevřeném redakčním systému WordPress, který nám umožňuje využít některé funkce, které se Vám jistě budou líbit.

Informace o novinkách v naší škole

S novým webem jsme připraveni Vás informovat o všech školních novinkách, které Vás budou zajímat. Novinky navíc dokážeme rozdělit tak, abyste do Vaší e-mailové schránky dostávali pouze takové informace, které se týkají Vaší třídy nebo celkového provozu školy, abychom Vaše schránky nenaplňovali zbytečnými e-maily. K tomu všemu nám bude stačit pouze Váš souhlas se zasíláním novinek. V případě, že si novinky nepřejete dostávat, stačí se jednoduše odhlásit odkazem uvedeným v jakémkoliv e-mailu, který Vám od nás přijde.

Přístup na web

Z důvodu vlastní ochrany a ochrany Vašich dětí budeme některé novinky, pozvánky na akce a další informace zveřejňovat tak, aby zůstaly skryty před nechtěnými návštěvníky. K těmto informacím získáte přístup po přihlášení na web uživatelským jménem a heslem, které Vám sdělíme vždy na začátku nového období. Přístupové údaje vždy získáte u pedagogů přímo ve Vaší třídě. Záložka „Novinky“ se po Vašem přihlášení dále rozšíří o informace týkající se přímo Vaší třídy. Na web se můžete přihlásit na jakékoliv stránce (vyjma úvodní) využitím přihlašovací tabulky v pravém sloupku.

Tříděné fotogalerie

Na náš web budeme ukládat více fotografií z našich akcí, než kolik jsme nyní schopni publikovat přes sociální sítě. Fotogalerie jsou rozdělené podle tříd, které Vaše děti navštěvují. Fotografie v těchto galeriích budeme třídit podle akcí, abyste měli mezi jednotlivými alby přehled, ale budeme zde ukládat veškeré fotografie, které budeme mít, tedy i ty rozmazané a jinak nepovedené. Věříme, že si mezi fotografiemi vždy dokážete najít vlastní dítko.

Dokumenty na webu

Na našem novém webu Vám jsou k dispozici veškeré dokumenty, které budete potřebovat v souvislosti s přihlášením dítěte k předškolnímu vzdělávání, evidenční list pro případ jakýchkoliv změn, přihlášku ke školnímu stravování, potvrzení o návštěvě zařízení a další potřebné formuláře. Tyto formuláře jsou připraveny tak, abyste si je mohli v klidu domova elektronicky vyplnit, vytisknout a přinést do školky již zpracované.

Kontakty a další

Pro případ, že byste nemohli najít kontakt na vedení mateřské školy nebo přímo do třídy k Vašim třídním pedagogům, jsou pro Vás na webu vždy viditelné veškeré potřebné kontakty. Na webu také najdete informace o našich kroužcích a náš běžný denní režim, abyste vždy věděli, co v které době s Vašimi dětmi ve školce děláme a kdy si můžete Vaše děti vyzvedávat.

Věříme, že se Vám nový školní web bude líbit a vždy přivítáme Vaše další nápady na jeho rozšíření. V případě, že byste potřebovali naši pomoc s orientací na webu nebo s jeho funkčností, neváhejte nás kontaktovat.

O autorovi

Bc. Veronika Tymichová administrator

zástupkyně ředitelky, Soukromá mateřská škola TYMIŠKA, o.p.s.